January 25, 2023
Да, тако је како звучи. Кладионица на мрежи може да забрани играча и престане да прима опкладе од њих. Забрана може бити узрокована бројним разлозима, од којих ћемо неке истражити у овом посту.
И иако неки од разлога могу изгледати неправедно према играчима, сви су валидни. Дакле, они који се питају „може ли ме забранити кладионица?" могу бити сигурни да је забрана врло могућа. Пре него што размотрите шта може довести до забране, важно је да погледате шта значи бити забрањен од стране кладионице.
Када је кладионичар забрањен од стране онлајн кладионице, то значи да не може да се клади на сајту. Забрана може бити трајна или привремена, у зависности од одлуке кладионичара. Као посао који остварује профит, књига има право да бира са ким ће пословати. Једна ствар коју треба имати на уму је да је одлука о забрани искључиво дискреционо право сајта.
Као што је поменуто у прелиминарном делу, постоје различити разлози због којих сајтови за клађење могу забранити кладионичаре. Овај део ће покушати да уђе у детаље о најчешћим узроцима и како их играчи могу избећи.
„Могу ли бити забрањен због победе?" Иако се ово чини глупим питањем, играчи треба да знају да их кладионичарски сајт може забранити ако добијају превише. Вреди нагласити да кладионице и кладионице постоје да би оствариле профит. Као такви, не могу бити срећни када играч често побеђује. Да, они проглашавају добитнике џекпота и чак их користе за рекламирање, али јеванђеоска истина је да се никада не радују добитницима.
Када кладионичар примети да неко добија превише, за њега то значи било који од следећих случајева:
Све онлајн платформе за спортско клађење инвестирали су у сложене алгоритме који могу лако пратити и ухватити све аномалије у њиховом систему. Превише или пречесто освајање је заправо аномалија у очима кладионичара. Сценарији који могу довести до превелике победе укључују:
Већина кладионица неће ни трепнути капком ако јесте кладећи се на то ко ће освојити Ла Лигу или Енглеска Премијер лига игра. Није важно колико ће опклада добити; кладионичари су увек сигурни у цене које постављају.
Да, не верују да играчи могу редовно да их побеђују јер улажу много пажње, новца (у смислу истраживања) и времена на велике утакмице. Чак и ако неко добије велику победу, изгубљене опкладе су обично довољне да надокнаде све губитке и донесу неки профит. То је зато што велике игре привлаче многе кладиоце.
Насупрот томе, кладионице не улажу много ресурса у мање лиге или утакмице јер су опкладе овде обично мање. Дакле, играчу је лако да идентификује рупу на тржишту и да је искористи само зато што кладионица није инвестирала у истраживање пре него што је одредила цене. Ово може дати кладиоцу предност у односу на кућу. Ако се ово дешава чешће, сајт за клађење можда неће имати другог избора осим да забрани играча.
Арбинг, такође познат као клађење на арбитражу, је чин искориштавања прескупих тржишта да би се победила кладионица. Када су тржишта прескупа, кладионичар се може кладити на све могуће исходе и даље остварити профит. Многе кладионичарске компаније сматрају да је арбинг неприхватљив јер их доводи до губитка новца.
Неки људи кладите се користећи бонусе само. Ако награда није доступна, сачекаће док не буде доступна. Када се региструјете код било које кладионице на мрежи, кладионичар очекује да ће играч у неком тренутку направити депозит и кладити се користећи сопствени новац.
Ако се то не деси, онда раде више штете него користи послу. Стога би најприкладније решење могло бити да им се забрани коришћење сајта кладионице.
Нико није имун на забрану клађења на мрежи. Није важно колико је неко паметан; могли би бити забрањени из овог или оног разлога. У неким случајевима, разлози превазилазе оне наведене у овом чланку. Ево неколико савета да избегнете забрану:
Милица Петровић је водећи стручњак Србије за локализацију садржаја онлајн казина. Страст према играма и језику је води кроз процес стварања превода који се дубоко допадају српској публици.